Hwasung Thermo

מקסימום קירור

נכתב ע"י 

info@hwasung.co.il

קל יותר לשלוט היום על הטמפרטורה בזכות הביצועים האמינים המושגים על ידי מנוע חזק ומדחס אמין. יחידות הקירור שלנו מורידות גם את עלויות התפעול שלך, ובנוסף נותנות לך שקט נפשי ובטחון – גם כשבחוץ 50 מעלות צלזיוס.

בין אם מדובר על הובלת תרופות או הובלת מזון בקירור – שמירה על תפוקת קירור מקסימלית חיונית לאורך זמן בתנאי מזג האוויר הקיצוניים של ישראל. בחברת Hwasung קיימים מגוון יחידות קירור המותאמות למזג האוויר הישראלי החם. יש ליחידות הקירור את התפוקות הגבוהות ביותר בישראל בהשוואה לחלופות בשוק, זאת לאחר בדיקת השוואה שבוצעה בארץ. ציוד קירור חזק, המתאים לתנאי חום ממושכים, לסוג הרכב שלך ולצרכי ההובלה שלך – נותנים לך שקט נפשי וידיעה ששרשרת הקירור נשמרת תוך חסכון משמעותי בעלויות השוטפות, תמנע מעיכובים מיותרים ואפילו תחסוך בדלק.

איך בוחרים יחידת קירור?

ראשית, יש לוודא שתפוקות הקירור של המנוע הינן מעולות. יחידות הקירור שלנו בעלות מנועים חשמליים תוצרת קוריאה – המנועים שלנו חזקים במיוחד והכי חשוב: בעלי תפוקות קירור מלאות ומקסימליות גם בסביבה של 50 מעלות צלזיוס. מומלץ להשתמש ביחידות קירור בעלות רכיבים מנירוסטה. רכיבים מנירוטסה בעלי יתרונות רבים, הם אינם מחלידים, ומחזיקים שנים רבות יותר ממכלי ברזל. חשוב לוודא איזה חברה ייצרה את מנוע הדיזל. המנועים שלנו הם מתוצרת חברת yanmar   היפנית, מה שמבטיח לכם בלאי נמוך של הקלאץ',שריפת שומן נמוכה, ועמידות של המנוע לאורך שנים רבות יותר.  יחידות קירור טובות הן גם כאלה שחסכוניות בעלויות שוטפות, קלות לתפעול ואמינות.

Hwasung Thermo מציעה את המאפיינים הטובים ביותר של יחידות קירור למשאיות ונגררים כדי שהסחורה שלך תגיע בתנאים אופטימליים ליעד הסופי שלה. החברה בעלת ניסיון של יותר מ-30 שנה בתחום יחידות קירור ועובדים עם החברות המובילות במשק בענפי המזון והתרופות. אנו עובדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולכן בקטלוג שלנו תוכלו למצוא את המוצר המושלם לכל צורך ורכב. אם אתה מתלבט מהו פתרון הקירור המתאים לך, אתה רק צריך לפנות אלנו דרך צור קשר באתר ונחזור אליך לייעוץ אישי בהתאם לסוג המוצרים שאתה מוביל, כמה מקום אתה צריך ברכב, איזה חסכון ותפוקה תרצה וסוג המשאית או צי הרכב שלך. המומחים שלנו יתאימו את הפתרון הטוב ביותר עבורך וילוו אותך לכל אורך הדרך.

שמירה על שרשרת הקירור יכולה להיות ללא ספק אתגר אם אין לכם את יחידות הקירור המתאימות. בפוסט הזה נספר לכם כיצד ניתן לשמור בקלות על שרשרת הקירור להובלת מוצרים קפואים, טריים ומתכלים של מוצרי מזון ותרופות.

מהי שרשרת הקירור?

שרשרת הקירור הינה אחת משיטות השימור הוותיקות שקיימות להובלת מזון ותרופות בקירור. קור עוזר לשמור על תכונות המזון והתרופות ומעכב תהליכי הפשרה. מוצרי המזון שומרים על טריותם בהובלה בקירור אם הם נשמרים בטמפרטורה של 0 עד 8 מעלות, ומוצרים קפואים שומרים על תכונותיהם בין מינוס -12 למינוס -20 מעלות. שרשרת הקירור מבטיחה לצרכן הסופי כי המוצר שהוא מקבל הוא האיכותי ביותר וכי הוא נשמר בטווח טמפרטורות בטוח החל משלב סיום הייצור, האחסון, דרך ההובלה בקירור עד לנקודת המכירה. ציוד הקירור של הסונג טרמו יודע להפיק את המירב גם בתנאי עומס חום קיצוניים ולשמור על תפוקת קירור מקסימלית כדי להבטיח את איכות המוצר.

הידעת שבמינוס -10 מעלות נוצר גידול של מיקרואורגניזמים המסוגלים לקלקל מזון?

כדי להשיג שרשרת קירור מושלמת בהובלה במשאיות, יש צורך וחיוני ברשות ציוד הקירור החזקה ביותר להובלת סחורות בטמפרטורה מבוקרת, וזה בדיוק מה שאנחנו יודעים לעשות בכך ב- Hwasung. הקפאה מוכרת ברחבי העולם כאחת ממערכות השימור היעילות ביותר, אך אם שרשרת הקירור נשברת, חיידקים יכולים להתרבות. מסיבה זו, אנו דואגים גם לתחזוקה מונעת של ציוד הקירור, בדרך זו אנו יכולים להבטיח את שרשרת הקירור במשאיות ההובלה שלכם.

ב- Hwasung אנו מציעים לך את הציוד הקירור שאתה צריך למשאית הקירור שלך לשמירה על שרשרת הקירור. אחת האפשרויות הטובות ביותר היא ציוד הקירור הקדמי שלנו. יחידות הקירור מכילות רכיבים באיכות גבוהה המאפשרים ירידה מהירה בטמפרטורה ושחזור קירור מיידי.

הסונג טרמו מתמחה בהתאמת פתרונות קירור בהתאם לצרכיכם ולסוג המשאית שלכם. אם יש לך משאית  ואתה צריך לשנע ברחבי הארץ מזון או תרופות בטמפרטורה מבוקרת, פנה אלינו.